Et ve Süt Kurumu, Tarım Kredi Marketleri’nde piyasanın yarı fiyatına kıyma ve kuşbaşı satmaya başladı

Et Ve Süt Kurumu (ESK) Ramazan öncesinde et fiyatlarındaki spekülasyonun önünde geçmek için Tarım Kredi Kooperatif Marketleri ile bir protokol imzaladı. Bu kapsamda Et ve Süt Kurumu tarafından ambalajlanmış 1’er kiloluk kıyma ve kuşbaşı paketleri raflarda yerini aldı.

KİŞİ BAŞI 1’ER ADET ALINABİLİYOR

Kıyma kilogramı 140, kuşbaşı ise 150 liradan satışa sunuldu. Tüm müşterilerin kampanyadan yararlanabilmesi için birinci etapta ambalajlı kıyma ve kuşbaşıdan 1’er adet veriliyor.

MÜŞTERİLER KAMPANYADAN MUTLU

Müşterilerden Zafer Duran, kampanyanın hoş olduğunu belirterek, “Daha ucuz olmasını isterdik fakat eldeki imkanlar bunlar. Buna nazaran âlâ. Dışarda fiyatlar 200-300 lira. İnşallah devamı olur. Her geldiğimizde bulabilsek. Öteki marketlerde de olursa, Ramazan herkes için rahat geçer.” diye konuştu.

“İNŞALLAH RAMAZAN UZUNLUĞU DEVAM EDER”

Emine Yücel ise kampanyayı hoş ve uygun bulduğunu belirterek, “İnşallah ramazan uzunluğu kampanya devam eder. Mutluyuz.” dedi.

Hüseyin Elibol ise kampanyayı çok hoş bulduklarını belirterek, “Kasaplarda 280 lirayken burada çok olağan. Allah razı olsun.” sözlerini kullandı.

Kaynak: AA / Şimdiki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir