Dursun Özbek kürsünden “Çok doluyum” diyerek Fenerbahçe ve PFDK’yi hedef aldı

Galatasaray‘da mali genel heyette konuşan lider Dursun Özbek, Fenerbahçe ve PFDK’ye göndermelerde bulundu.

“CEZALARLA İLGİLİ EN KISA VAKİTTE KONUŞACAĞIM”

Dursun Özbek yaptığı açıklamada, “Bu akşam bir ulusal maç oynayacağız. Söyleyecek çok şey var. Çok doluyum, çok şey söylemek istiyorum fakat akşam bir maç oynayacağız. Değerli bir rakiple oynayacağız. Hasebiyle şu an için sessiz kalacağım lakin PFDK’nin verdiği yahut veremediği cezalarla ilgili kısa vakitte konuşacağım.” tabirlerini kullandı.

Dursun Özbek’in açıklamaları şöyle:

“MAYIS AYLARI BİZİMDİR”

“Biz haziran 2022 transfer devrinde 43 milyon euro bonservis bedeli harcayarak bir kadro kurduk. Bu 43 milyon euro’nun ödemesi 4-5 yıl mühletlere yayılmış olarak ödenmek üzere kuruldu. Yaklaşık 15 milyon euro’luk da stoğumuzdan oyuncu sattık. Yesyeni bir grup kurduk. Kurduğumuz ekip Avrupa’da çaba etmek üzere seçilmiş çok değerli bir kadro. Bunu da zati ortaya konan performansla izliyoruz. Maaş bütçemiz yaklaşık 32 milyon euro. Birebir geçmişte olduğu üzere. Gayemiz elimizdeki imkanlarla futbol ekibimizin takım kalitesini arttırmaktı. Bunu da başardığımıza inanıyorum. Okan hocamıza, takımına ve futbolcularımıza itimadımız tam. Galatasaray’ı tanıyan herkes çok güzel bilir, mayıs ayları bizimdir. Bir an bile konsantrasyonumuzu kaybetmeden tüm taraftarımızla birlikte şampiyonluğa yürüyeceğiz.

“GÖRÜYORUZ Kİ, HER ŞEYİ PLANLAMIŞLAR”

Çok dikkatli olmamız gereken hususlar var. Kulübümüz ve futbol ekibinin başarılı gidişatı kimilerinin tadını kaçırmış durumda. Görüyoruz ki, her şeyi planlamışlar. Fakat geçen sene ligi 13. sırada bitiren grubun bu sene bu başarıyı elde edebileceğini hesaplamamışlar. Galatasaray’ın gücünü hafife aldıkları için artık bizi saha dışına çekmeye, rekabeti aşağıya indirmeye çalışıyorlar. Küçük ayak oyunlarına, içinde kabadayılık geçen numaralara da gelmem!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir