AK Parti’den Bursaspor’a ziyaret

BURSA (İGFA) – AK Parti Bursa Vilayet Lideri Davut Gürkan, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur Aktaş, Osmangazi Belediyesi Lideri Mustafa Dündar, Yıldırım Belediye Lideri Oktay Yılmaz ve AK Parti Nilüfer Belediyesi Lider Adayı Celil Çolak Bursaspor’u ziyaret etti.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ni de gerçekleşen ziyarette Bursaspor Başkanı Sinan Bür, ziyaretten duyduğu memnuniyetini lisana getirdi. Kulüp yöneticileri ve Bursaspor futbolcularında hazır bulundukları ziyarette; Bursaspor’un istenilen muvaffakiyete ulaşmasında yapılabilecek projelerle hakkında karşılıklı görüş alış-verişinde bulunuldu.

“SPOR, KIYMETLİ BİR EĞİTİM ARACIDIR”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Nilüfer Belediyesi Lider Adayı Celil Çolak, sporun kıymetine dikkat çekti. Eğitimi kalıcı, nitelikli bir davranış değişikliği süreci olarak kıymetlendiren Çolak; “Spor eğitiminde de bireylere sabır, çalışma, disiplin, grup anlayışı, takım ruhu, yardımlaşma, centilmenlik, ahlaki tavırlar, hürmet üzere davranışlar kazandırılır.

Görülüyor ki bu istikametiyle spor, değerli bir eğitim aracıdır” diye konuştu.

“BURSASPOR’UN MARKA KIYMETİ TARTIŞILMAZDIR”

Bursaspor’un Türk futbol tarihinde kıymetli bir yere sahip olduğunu kaydeden Çolak, “Bursaspor’un marka pahası tartışılmazdır. Nilüfer Belediye Başkanı olduğumda şehrin markası olan Bursaspor’un güçlendirilmesi için belediyemizin imkanları ölçüsünde dayanak vereceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir